kt
Service

Livebox 16-2-2019

Livebox 16-2-2019

Wij maken gebruik van cookies om inhouden en weergaven te personifiëren en geven informatie over uw gebruik door aan onze reclamepartners.Details bekijken

Eredivisie (NL)

18:30AZ AlkmaarVVV-Venlo-:-
19:45SC HeerenveenPSV Eindhoven-:-
19:45Heracles AlmeloFortuna Sittard-:-
20:45Vitesse ArnheimWillem II Tilburg-:-

Championship (ENG)

14:00Rotherham UnitedSheffield Wednesday-:-
16:00Bolton WanderersNorwich City-:-
16:00Aston VillaWest Bromwich Albion-:-
16:00Preston North EndNottingham Forest-:-
16:00Ipswich TownFC Stoke City-:-
16:00Sheffield UnitedFC Reading-:-
16:00Swansea CityBrentford FC-:-

Ligue 1 (FRA)

17:00Olympique MarseilleSC Amiens-:-
20:00SCO AngersOGC Nice-:-
20:00AS MonacoFC Nantes-:-

Primera Division (ESP)

13:00Celta VigoUD Levante-:-
18:30Real SociedadCD Leganes-:-
20:45FC BarcelonaReal Valladolid-:-

Segunda Division (ESP)

16:00Deportivo La CorunaGimnastic de Tarragona-:-
18:00Real SaragossaAlbacete Balompie-:-
18:00FC ElcheExtremadura UD-:-
20:00Real OviedoAD Alcorcon-:-
20:30FC CadizCD Teneriffa-:-

1. Bundesliga

15:30FC Schalke 04SC Freiburg-:-
15:301899 HoffenheimHannover 96-:-
15:30VfB StuttgartRB Leipzig-:-
15:30VfL WolfsburgFSV Mainz 05-:-
18:30Hertha BSCWerder Bremen-:-

2. Bundesliga

13:00MSV Duisburg1. FC Union Berlin-:-
13:00FC IngolstadtVfL Bochum-:-
13:00FC St. PauliErzgebirge Aue-:-
13:001. FC Heidenheim 1846Hamburger SV-:-

Super League (CH)

19:00FC LuzernFC Lugano-:-
19:00FC St.GallenFC Thun-:-

Süper Lig (TR)

11:30Akhisar BelediyesporMKE Ankaragücü-:-
14:00BursasporCaykur Rizespor-:-
17:00Fenerbahce IstanbulKonyaspor-:-

Ekstraklasa (PL)

15:30Jagiellonia BiałystokWisła Płock-:-
18:00Zagłębie SosnowiecArka Gdynia-:-
20:30Korona KielceLechia Gdańsk-:-

Serie A (IT)

18:00Cagliari CalcioParma Calcio 1913-:-
20:30Atalanta BergamoAC Mailand-:-

Primeira Liga (POR)

16:30Nacional FunchalCD Feirense-:-
19:00Vitoria GuimaraesSC Portimonense-:-
21:30FC PortoVitoria Setubal-:-

Pro League (BEL)

18:00KV KortrijkRSC Charleroi-:-
20:00KV OostendeKAS Eupen-:-
20:00SV Zulte-WaregemSint-Truidense VV-:-
20:30Waasland-BeverenKAA Gent-:-

FA Cup (ENG)

13:30Brighton and Hove AlbionDerby County-:-
16:00AFC WimbledonFC Millwall-:-
18:30Newport CountyManchester City-:-

Serie B (IT)

15:00Carpi FCAC Perugia-:-
15:00Benevento CalcioAS Cittadella-:-
15:00Calcio PadovaUS Foggia-:-
18:00Ascoli CalcioUS Salernitana-:-

Primera Division (ARG)

1:10San Martín de TucumánBelgrano Cordoba0:0
21:10CA San LorenzoCA Newell's Old Boys-:-
23:20Gimnasia y Esgrima La PlataDefensa y Justicia Florencio Varela-:-
23:20CA Patronato ParanaCA Aldosivi-:-

Primera Division (MEX)

2:00Monarcas MoreliaCF Monterrey2:3
4:00Puebla FCCF Pachuca1:1
4:06Club TijuanaTR Veracruz3:0

Primera Division (CHI)

0:30Coquimbo UnidoUniversidad Catolica1:2

NHL (VS)

1:00Buffalo SabresNew York Rangers2:6
1:30Carolina HurricanesEdmonton Oilers3:1
2:30Minnesota WildNew Jersey Devils4:5OT
4:00Anaheim DucksBoston Bruins0:3
19:00Pittsburgh PenguinsCalgary Flames-:-
19:00Philadelphia FlyersDetroit Red Wings-:-
21:00Colorado AvalancheSt. Louis Blues-:-